Zaslúžiš si byť krásna

Kozmetika

Cenník

 • Čistenie pleti
 • Relaxačno/Antiagingové ošetrenie 90 minút 60€

  (Hydrobrazia, Oxybrazia, Mezoterapia, Maska , Liftingová masáž, Maska)

 • Anti spot ošetrenie 47€
 • Čistenie pleti - Basic 60min. 35€

  Peeling, Skinscrubber, Maska

 • Čistenie pleti - De luxe 60min. 45€

  Peeling, Hydrobrazia, Oxybrazia, Maska

 • Liftingová kúra s rádiofrekvenciou 60min. 55€
 • Čistenie pleti - Detox ošetrenie 60min. 48€
 • Chemický peeling
 • Chemický peeling - Basic 60min. 38€
 • Chemický peeling - De luxe 60min. 45€
 • Farbenie a úprava obočia 30min. 15€
 • Laminácia obočia 45min. 35€
 • Lash lift mihalníc 45min. 35€
 • Ošetrenie tela:
 • Anticelulitídny zábal stehná a zadok 25€
 • Antiakné ošetrenie chrbát basic 35€
 • Antiakné ošetrenie chrbát deluxe 43€
 • Letná novinka !
 • Vitamín C 65€

  Toto ošetrenie je zamerané na čo najlepšiu vstrebatelnosť vitamínu C priamo do vašej pokožky. Vitamín C podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu, zjednocuje tón pleti a má mnoho ďalších výhod. Vitamín C dodáva pleti rozjasnený vzhľad ihneď po ošetrení. Zjednocuje tón pleti a zmierňuje tvorbu škvŕn.

Popisy Čistenie pleti

Relaxačno antiangingove ošetrenie (90min)

Relaxačno antiagingové ošetrenie zahŕňa dôkladné odlíčenie a tonizáciu pleti na prípravu. Nasleduje aplikácia jemného enzymatického peelingu, odstraňujúceho odumreté bunky a nečistoty. Prístroj Hydrogenium+ pomáha pokožke absorbovať aktívne látky, vrátane antioxidantov a hydratačných zložiek. Bezihlová mezoterapia dodáva pleti aktívne látky pre regeneráciu a hydratáciu. Ošetrenie zavŕši aplikácia séra a krému, a nasleduje relaxačná masáž tváre a dekoltu. Výsledkom je obnovená, osviežená a žiarivá pleť s posilnenými pocitmi pohody.

Basic

Čistenie pleti Basic je ošetrením, ktoré začína odlíčením a tonizáciou na pripravenie pleti. Nasleduje jemný enzymatický Peeling, ktorý odstraňuje odumreté bunky a nečistoty. Potom prichádza na radu Skinscrubber, ultrazvuková špachtľa, ktorá hlbkovo čistí póry a odstraňuje nečistoty.

Počas ďalšieho kroku sa aplikuje špeciálne sérum, ktoré je nasledované hydratačným krémom, aby sa pleť dostala do optimálneho stavu. Na záver je použitá maska prispôsobená konkrétnemu typu pleti. Toto komplexné ošetrenie pomáha dosiahnuť čistú, sviežu a zdravú pleť, ktorá odráža vašu prirodzenú krásu.

De Luxe

Čistenie pleti De Luxe je exkluzívny kozmetický postup zahŕňajúci starostlivé odlíčenie a tonizáciu pleti, pripravujúce ju na nasledujúce fázy. Nasleduje jemný enzymatický Peeling, ktorý odstráňuje odumreté bunky a obnovuje povrch pleti.

Následne prichádza revolučný prístroj Hydrogenium+, ktorý dodáva pleti hlbokú hydratáciu a regeneráciu. Po ňom nasleduje aplikácia špeciálneho séra a výživného krému, poskytujúcich optimálnu starostlivosť.

Procedúra vrcholí aplikáciou masky prispôsobenej individuálnym potrebám pleti, čím vytvára oslnivý efekt čistého, hydratovaného a oživeného vzhľadu.

Detox ošetrenie

Čistenie pleti Detox je komplexné ošetrenie, ktoré začína dôkladným odlíčením a tonizáciou pre odstránenie nečistôt a obnovu pH pleti. Nasleduje jemný enzymatický Peeling na odstránenie odumretej kožnej vrstvy.

Inovatívny prístroj Hydrogenium+ dodáva pokožke hlbokú hydratáciu a regeneráciu. Ošetrenie pokračuje detoxikačnou maskou, ktorá čistí pokožku a vyhladzuje ju. Nakoniec nasleduje záverečná hydratácia, ktorá zanecháva pleť osvieženú a revitalizovanú. Toto ošetrenie pomáha obnoviť rovnováhu a zdravý vzhľad pleti.

Rádiofrekvencia

Čistenie pleti s využitím rádiofrekvencie je kozmetický postup, ktorý počína odstránením make-upu a tonizáciou pleti, pripravujúc ju na následné fázy ošetrenia. Nasleduje šetrný enzymatický Peeling na exfoliáciu a obnovu povrchu pleti.

Skinscrubber následne precízne vyčistí póry, pripravujúc pokožku na hlavnú časť – rádiofrekvenciu. Táto pokročilá technológia využíva rádiofrekvenčnú energiu na aktiváciu kolagénu, čím zlepšuje elasticitu pleti a redukuje príznaky starnutia.

Ošetrenie zakončujeme aplikáciou hydratačného krému a záverečnou liftingovou maskou, dodávajúcou pleti pevnosť a sviežosť. Tento rituál je pre tých, ktorí túžia po dokonalom a osviežujúcom omladení pleti.

Popisy Chemický peeling

Chemický peeling

Chemický peeling je kozmetický postup, ktorý sa používa na zlepšenie vzhľadu a kvality pokožky tým, že odstraňuje vrchné vrstvy pokožky alebo ju stimuluje k regenerácii. Je dobrý na niekoľko rôznych kožných problémov a môže mať nasledujúce výhody:

 1. Zníženie vrások: Chemický peeling môže pomôcť zmierniť jemné linky a vrásky tým, že odstraňuje odumreté bunky a stimuluje tvorbu kolagénu, čo vedie k hladšej pokožke.

 2. Zlepšenie textúry pokožky: Pomáha odstrániť hrubú a nepravidelnú textúru pokožky, čím ju robí hladšou a jemnejšou.

 3. Redukcia pigmentových škvŕn: Účinne môže zmierniť pigmentové škvrny, ako sú pehy alebo melasma, tým, že odstraňuje nadmernú pigmentáciu.

 4. Zmierňovanie akné a jaziev: Môže byť účinný pri zlepšovaní stavu kože u ľudí trpiacich na akné a pri redukcii jaziev po akné.

 5. Omladenie pokožky: Pomáha pleti vyzerať mladšie a sviežejšie tým, že odstraňuje staré bunky a podporuje tvorbu nových.

 6. Zlepšenie tónu pokožky: Pomáha vyrovnať farbu pokožky a zlepšiť jej celkový tón.

Je dôležité poznamenať, že účinky chemického peelingu môžu byť rôzne v závislosti od typu peelingu, 

Basic

Chemický peeling Basic je komplexný postup, ktorý zahŕňa odlíčenie, tonizáciu a aplikáciu chemického peelingu na odstránenie odumretej vrstvy pokožky a stimuláciu obnovy. Po peelingu nasleduje neutrálny obklad, aplikácia hydratačného séra a záverečného krému. Tento postup zanecháva pleť čistú, sviežu a žiarivú s minimalizovanými nedokonalosťami, podporuje sebavedomie a dlhodobú zdravú pokožku

De luxe

Chemický peeling De Luxe predstavuje vrcholný stupeň kozmetického ošetrenia pleti. Proces sa zahajuje odlíčením a tonizáciou, pričom sa dôkladne pripraví pokožka na nadchádzajúci exkluzívny postup. Nasleduje aplikácia špeciálneho chemického peelingu, ktorý efektívne odstraňuje odumreté bunky a aktivuje regeneráciu pleti. Po určitom čase sa použije neutralizačný prostriedok na ukončenie účinkov peelingu.

Následne nasleduje aplikácia výživného séra a hydratačného krému, ktoré spoločne cieľavedome pracujú na zlepšení textúry pokožky a zanechávajú ju hydratovanú.

Celý proces zakončuje záverečná maska, ktorá osvieži a vyživí pokožku. Chemický peeling De Luxe poskytuje výsledky omladenia a regenerácie,

 

Popisy Prístrojových ošetrení

Bezihlová Mezoterapia: Nová Cesta k Krásnej a Zdravej Koži

Bezihlová mezoterapia je modernou alternatívou k tradičnej mezoterapii, bez použitia ihieľ. Táto metóda využíva elektroporáciu a elektrický náboj, otvárajúc mikroskopické kanáliky v koži a umožňujúc liečivým látkam preniknúť do hlbších vrstiev pokožky. Často sa používa na omladenie pleti, zlepšenie hydratácie a stimuláciu tvorby kolagénu. Výsledky sú viditeľné po niekoľkých sedeniach. Masáž je terapeutická metóda, ktorá uvoľňuje fyzicky aj psychicky, znižuje stres, stimuluje metabolizmus a zlepšuje prekrvenie svalstva, prispieva k celkovému blahobytu a zdraviu.

 1. Neinvazívnosť: Jednou z najvýznamnejších výhod je, že bezihlová mezoterapia je neinvazívna, čo znamená, že nevyžaduje vpichy ihlami alebo chirurgické zákroky. Toto znižuje riziko bolesti, infekcie a doby zotavenia.
 2. Bezbolestnosť: Pacienti nemusia zažiť bolesť spojenú s injekciami.
 3. Minimálne riziko: Vzhľadom k tomu, že nie sú použité ihly, je riziko podráždenia alebo infekcie znížené na minimum.
 4. Krátky rekonvalescenčný čas: Bezihlová mezoterapia obvykle nevyžaduje dlhú rekonvalescenciu a pacienti môžu okamžite pokračovať v bežných aktivitách.
 5. Výsledky: Táto metóda môže dosiahnuť rovnaké kvalitné výsledky ako tradičná mezoterapia, vrátane zlepšenia textúry kože, zmenšenia pórov a vyhladenia vrások
   
   
 1. Alergie alebo precitlivenosť: Osoby, ktoré majú alergie na niektoré z aktívnych zložiek používaných v bezjehlovej mezoterapii, by mali byť opatrné a diskutovať so svojím lekárom.
 2. Kožné ochorenia: Ak máte aktívne kožné ochorenie, ako napríklad infekciu, vyrážky alebo akné, môže byť bezjehlová mezoterapia kontraindikovaná.

 3. Závažné zdravotné stavy: Osoby s vážnymi zdravotnými stavmi, ako sú napríklad rakovina, diabetická neuropatia alebo autoimunitné ochorenia, by mali byť opatrné a diskutovať so svojím lekárom o vhodnosti procedúry.

 4. Tehotenstvo a dojčenie: Bezjehlová mezoterapia sa obvykle neodporúča počas tehotenstva alebo dojčenia, pretože bezpečnosť procedúry pre plod a dojčiace dieťa nie je dostatočne preskúmaná.

Bezihlová mezoterapia je inovatívnou cestou k krásnej a zdravej pleti bez obáv z ihieľ a bolesti spojenej s tradičnými injekciami

HYDROGENIUM+

HYDROGENIUM+ ponúka komplexnú starostlivosť o pleť s piatimi technológiami. Jeho kľúčovou zložkou je aktívny vodík, ktorý odstraňuje z vody kyslík a nežiaduce ióny, obohacuje ju o prospešné ióny a umožňuje aplikáciu pod tlakom. Aktívny vodík, najúčinnejší antioxidant, preniká do hĺbky kože, neutralizuje voľné radikály a brzdí starnutie. Prístroj obsahuje 5 modulov pre holistickú starostlivosť o pleť a poskytuje žiarivý a zdravý vzhľad s protizápalovými účinkami. Ideálny pre osoby vystavené stresu a znečistenému prostrediu.

 1. Neinvazívnosť: Jednou z najväčších výhod je, že HYDROGENIUM+ poskytuje neinvazívne ošetrenie pleti. To znamená, že nie je potrebný chirurgický zákrok, injekcie alebo trvanie na hojenie rán, čo znižuje riziko komplikácií a doby zotavenia.

 2. Aktívny vodík: Aktívny vodík, ktorý sa vytvára v prístroji, má silné antioxidantné vlastnosti. Pomáha neutralizovať voľné radikály, ktoré spôsobujú starnutie kože a iné problémy s pokožkou.

 3. Hlboké čistenie a omladenie: Prístroj ponúka efektívne hlboké čistenie pleti odstraňovaním nečistôt a odumretej vrstvy buniek. Taktiež pomáha zlepšiť textúru pleti a jej celkový vzhľad.

 4. Prenikanie aktívnych látok: S rôznymi modulmi, ako je electroporation, ultrasound a galvanic, prístroj HYDROGENIUM+ umožňuje účinné prenikanie aktívnych prípravkov do hĺbky kože. To zvyšuje účinnosť ošetrenia a pomáha riešiť konkrétne problémy pleti.

 5. Univerzálnosť: Tento prístroj je vhodný pre ošetrenie rôznych typov pleti a môže byť prispôsobený individuálnym potrebám klienta. To znamená, že je vhodný pre širokú škálu pacientov a klientov.

 6. Protizápalové účinky: Aktívny vodík má aj protizápalové účinky, čo je prospešné pre osoby so zápalovými kožnými problémami, ako je akné.

 7. Zlepšenie kvality pokožky: Používaním prístroja HYDROGENIUM+ môže dôjsť k výraznému zlepšeniu textúry a vzhľadu pokožky, vrátane dodania žiarivého a zdravého vzhľadu.

 8. Stimulácia kolagénu: Niektoré funkcie prístroja môžu stimulovať produkciu kolagénu, čo prispieva k omladeniu pleti a redukcii vrások.

 9. Časová flexibilita: Ošetrenia prístrojom HYDROGENIUM+ možno vykonávať počas celého roka a nie sú obmedzené sezónou.

 10. Zníženie stresu a znečistenia: Je ideálny pre osoby vystavené stresu a znečistenému prostrediu, ktoré môžu negatívne ovplyvniť pokožku. Prístroj pomáha zlepšiť činnosť pleti a bráni procesu starnutia.

 1. Tehotenstvo a dojčenie: Je dôležité zvážiť riziká a prínosy pred použitím prístroja v prípade tehotenstva alebo dojčenia.

 2. Infekcie a zápalové stavy: Ak máte aktívne infekcie alebo zápalové stavy na pokožke, mali by ste sa poradiť s lekárom, či je vhodné pokračovať s ošetrením.

 3. Hemoragické poruchy: Osoby trpiace hemoragickými poruchami by sa mali vyhnúť ošetreniu, ktoré by mohlo spôsobiť krvácanie alebo podráždenie pokožky.

 4. Otvorené rany a poranenia: Prístroj by nemal byť používaný na oblasti s otvorenými ranami, poraneniami alebo nedávno vykonanými chirurgickými zákrokmi.

 5. Alergie a precitlivenosť: Osoby s alergiami na niektoré zložky alebo precitlivenosťou by mali informovať svojho ošetrujúceho lekára.

 6. Aktívne herpesové vyrážky: Ošetrenie by sa malo vykonávať s opatrnosťou na oblasti, kde máte aktívne herpesové vyrážky.

 7. Akútna slnečná alebo popáleninová kožná reakcia: Osoby s aktuálnymi silnými slnečnými popáleninami alebo inými akútnymi kožnými reakciami by mali odložiť ošetrenie, kým sa koža nezotaví.

Naše práce

Tinastudio

Objednajte si termín

Loading...

Tinastudio

Objednajte si termín

Loading...
Tinastudio - Booking

FREE
VIEW