Zaslúžiš si byť krásna

Formovanie Postavy s CM Slim Countour Master

CM Slim Contour Master

 je zdravotnícka pomôcka novej generácie HI-EMT (Vysoko intenzívny elektromagnetický svalový tréning) zameraná na zvýšenie svalového rozvoja a zníženie lokalizovaných tukových zásob v oblasti brucha, zadku, stehien, lýtok a bicepsov.

Len jedno 30-minútové ošetrenie spôsobí 30 000 cielených svalových kontrakcií pre dokonalý tréning bez potenia.

Pozrite si výsledky:

Ako to funguje

HI-EMT dodáva vysoko intenzívnu sústredenú elektromagnetickú energiu, ktorá prechádza cez dermálne a subkutánne vrstvy do cieľovej svalovej skupiny.

To stimuluje tisíce kontrakcií na posilnenie a zvýšenie svalov pre lepšiu definíciu, tón a vytrvalosť.

Kontrakcie tiež spúšťajú uvoľňovanie voľných mastných kyselín, ktoré rozkladajú lokalizované tukové usadeniny prostredníctvom bunkovej apoptózy.

Po vyšetrení okamžite pocítite prvé výsledky. Finálne výsledky sa zvyčajne dostavia do 2-4 týždňov od posledného ošetrenia a následne sa ešte niekoľko týždňov ďalej zlepšujú.

Táto procedúra je úplne neinvazívna a nevyžaduje ani rekonvalescenciu, ani žiadnu špeciálnu prípravu pred alebo po ošetrení.

Procedúru je možné prirovnať k intenzívnemu cvičeniu, s jediným rozdielom, že budete relaxovať a užívať si ošetrenie v pohodlí poležiačky.

Ošetrenie je vhodné pre každého, pretože neexistujú žiadne normou regulované kontraindikácie. Je však dôležité mať na pamäti, že tento zákrok sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám, ľuďom s kardiostimulátorom, výskytom rakoviny a poruchami imunitného systému (AIDS, HIV)

CIELENÉ LIEČEBNÉ PROGRAMY

Contour Master ponúka rad prispôsobených cvičebných programov pre mužov a ženy zameraných na budovanie svalov a spaľovanie tukov.Intenzívne ošetrenia 4 až 6 30-minútových sedení s frekvenciou 2 až 3 krát týždenne prinesie optimálne výsledky. Odporúča sa aj priebežná udržiavacia liečba.

Uvítací cenník:

  • 1 Ošetrenie (30min) 30€
  • 6 Ošetrenie (30min) 144€

Tinastudio

Objednajte si termín

Loading...

Tinastudio

Objednajte si termín

Loading...

Nezabudnite, že krása začína vašou tvárou.

U nás vieme, že krása nie je len o postave, ale aj o tvári. Preto sme pre vás pripravili skvelú ponuku kozmetiky, ktorá vám pomôže vyzerať a cítiť sa skvele!

Tinastudio - Booking

FREE
VIEW