Profesionálne domáce farbenie

Profesionálne domáce farbenie

Farba na vlasy vyrobená na zákazku, individuálne vytvorená koloristom, aby ste dosiahli svoj konečný farebný cieľ. Obsahuje vašu jedinečnú farbu, prispôsobené pokyny a všetko, čo potrebujete na farbenie doma. Teraz k dispozícii s možnosťou výberu receptúry bez amoniaku.

Unikátne pre vás

Pretože každý aspekt vašej individuálnej skúsenosti je navrhnutý špeciálne pre vás. Váš osobný kolorista zohľadní váš farebný cieľ, fotografie, profil a históriu vlasov, aby presne vytvoril vašu farbu a priradil silu vývojára. Navyše funkcie ako dĺžka vlasov a farebné pozadie hrajú úlohu pri prispôsobení pokynov na použitie. Pokročili sme v našej personalizácii vzorcov farieb na vlasy, takže si teraz môžete vybrať medzi trvalou, bez amoniaku a demipermanentnou farbou na vlasy.

Ako to funguje

01

E – Konzultácia

Vyplnte E- konzultáciu nižšie. Kde budeme od vás typ, historia detaily vaších vlasov až konečný odtieň Vašej požadovanéj farby. 

02

Miešanie

Individuálne sa vytvorí vaša zmes, pričom zohľadní všetko od vašich vlastností, potrebných látok až po typ vlasov.

03

Doručenie

Vaša sada farieb prichádza s podrobnými personalizovanými pokynmi a všetkým, čo potrebujete na farbenie doma.

Návod na použitie

e- Konzultácia

vzorkovnik

AKÝ JE ROZDIEL?

Trvalé: Až 100% krytie šedín s intenzívnymi, bohatými, dlhotrvajúcimi výsledkami a živým, zdravo vyzerajúcim leskom.

0 % Trvalý amoniak: Viacrozmerné, prirodzene vyzerajúce krytie šedín s bohatými, dlhotrvajúcimi výsledkami a žiarivým, zdravo vyzerajúcim leskom.

Demi-Permanent: Zmiešajte šediny až o 25 % s bohatými, viacrozmernými výsledkami a zdravo vyzerajúcim leskom. Bez amoniaku. Bez výťahu. Vydrží až 24 umytí.

Odborný kolorista skontroluje váš profil a namieša vzorec pre vaše vlasy a ciele vo farbe. Potom vám ho pošleme spolu so všetkým, čo potrebujete na uplatnenie ako profesionál. Sme vždy k dispozícii na rozhovor alebo zodpovedanie otázok a dokonca vám kedykoľvek upravíme odtieň, aby sme zaistili vaše farebné potešenie.

Hair - Profesionálne farbenie

25,99 €

100g

 ak ste u nos novy pre objednávkou nas kontaktujte…. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Tinastudio

Objednajte si termín

Loading...

Tinastudio

Objednajte si termín

Loading...